0

جمع کلريال

نهایی کردن خرید

انگلیسی عمومی آراد

انگلیسی عمومی از دو بخش  EGP و  SPN تشکیل میشود.

EGP

زبان انگلیسی برای مقاصد عمومی به اختصار EGP یک دوره ۲۴ سطح یکپارچه انگلیسی است که برای دانشجویانی طراحی شده‌است که به دنبال ارتقا در هر چهار مهارت زبانی هستند. این دوره همچنین با هدف آماده‌سازی کاندیداها برای آزمایش‌های بین‌المللی مانند TOEFL و IELTS انجام می‌شود.

SPN

Speak Now  یک دوره چهار سطحی آموزش Speaking زبان انگلیسی از انتشارات آکسفورد است که مهارت های برقراری ارتباط و مکالمه در کلاس درس و یا بیرون از کلاس درس را به زبان آموز آموزش می دهد. نویسنده معروف این سری از کتاب ها  Jack C.Richards  است که پیش از این سری کتاب های  Interchange, Four Corners, Tactics for listening ,…
از این نویسنده منتشر گردیده است. تمرکز اصلی این مجموعه بر روی مهارت های گفتاری، شنیداری و تلفظ زبان انگلیسی که می توان آن را به عنوان یکی از کامل ترین دوره های مختص   Speakingتلقی نمود. تمامی تمرین های کتاب Speak Now دربردارنده یک بخش  Speaking می باشد. همچنین تمرین های ویدویی که برای هر چهار درس ادغام گردیده، زبان انگلیسی در زندگی واقعی را به زبان آموز آموزش خواهد داد که با کمک تمرین های بیشتر در کتاب کار و نرم افزار می تواند برای یادگیری هر چهار مهارت نیز مورد استفاده قرار گیرد. مجموعه کتاب های Speak Now در بسیاری از آموزشگاههای داخلی برای آموزش مهارتSpeaking  مورد استفاده قرار می گیرد. هر کتاب از مجموعه Speak Now شامل 32 درس دو صفحه ای با موضوعات متنوع در زندگی روزمره و کاری می باشد.