Tyson Fury, arkadaşı Brit Dillian Whyte Whyte, Fury ile dövüşmek ve Deontay Wilder’ın Mandatories’ine karşı dünya ağır siklet unvanı kazanmak isteyen Britanyalı Dillian Whyte Whyte, sinek gibidir, bazen uçman gerekir …

Tyson Fury, arkadaşı Brit Dillian Whyte Whyte, Fury ile dövüşmek ve Deontay Wilder’ın Mandatories’ine karşı dünya ağır siklet unvanı kazanmak isteyen Britanyalı Dillian Whyte Whyte, sinek gibidir, bazen uçman gerekir …

Bronz Bombacı’nın organizatörü eleştirmesinin ardından Eddie Hearn, Deontay Wilder’da geri döndü

Hearn’ün dövüşçüsü Anthony Joshua, Cumartesi günü Andy Ruiz Jnr için küçük düşürücü bir kayıp yaşadı.

Wilder (yukarıda) Hearn’e çarptı ve Joshua’yı rövanş yapmaya zorladığını söyledi

Ancak Hearn, Wilder’ın başarısını Joshua’nın profiline borçlu olduğunu iddia ederek Perşembe sabahı geri döndü. 

Hearn talkSPORT’a şunları söyledi: ‘Wilder, tüm kariyerini Joshua’nın adını kullanarak kendi profilini oluşturmak için harcadı ve hala bunu yapıyor.

Wilder, salonunda Anthony Joshua’nın her gün yanından geçtiği ve “beni çok zenginleştirdiğiniz için çok teşekkür ederim” diyen bir resmini bulundurmalı. 

Wilder üzerinde bir baskı yok … New York’tayım ve kimse onun kim olduğunu bilmiyor.

Wilder, geçen ay WBC ağır sıklet unvanını Dominic Breazeale’e karşı savunmakta hiçbir sorun yaşamadı ve New York’taki ilk turda rakibini devirdi.

Wilder, Joshua’nın IBF, WBO ve WBA unvanlarını kaybettikten sonra ‘zihinsel olarak kırıldığını’ sözlerine ekledi.

Joshua, Meksikalı tarafından defalarca düşürüldükten sonra yedinci turda yenildi.

33 yaşındaki oyuncu, Cumartesi günkü şok yenilgisinin ardından hemen Joshua’ya çarptı ve ‘gerçek bir şampiyon olmadığını’ ve ‘tüm kariyerinin yalanlar, çelişkiler ve hediyelerden oluştuğunu’ tweetledi.  

Ardından eleştirisini ikiye katladı ve hedeflenen organizatör Hearn, Joshua’nın Ruiz’le bir rövanş maçı istediğini dövüşçünün kendisinden duymadıkça inanmayacağını öne sürdü.   

Amerikalı, Çarşamba günü talkSPORT’a ‘Hearn en başından beri insanları manipüle etti’ dedi. 

Hearn’e “onu sağıyorsun” dedim ve söylediğim her şey bu noktaya kadar gerçekleşti. ” 

‘Bu adam çok farklı şeyler söyledi. Matchroom’un ne dediğini dinlemiyoruz. Matchroom değil, sadece kendisi ve kariyeri için en iyi olanı yapmasını istiyoruz. 

Bu noktada nasıl anlayamayacağını anlamıyorum. Bunun olacağını sanmıyorum. Az önce ne olduğunu gördün mü? Bu adam zihinsel olarak kırılmış. Bıraktı. Joshua o yüzüğü bıraktı. Bir rakip için. 

İkili, bir rövanş şartı etkinleştirildikten sonra Kasım veya Aralık’ta tekrar buluşacak.

Wilder’ın Dominic Breazeale’e karşı böyle bir sorunu yoktu, ilk rauntta onu yere serdi.

Bu, bununla ilgili en hayal kırıklığı yaratan şey. Şampiyon olmak, çok güçlenmek ve oraya gidip pes etmek, bu bir işaret. O ağızlığı ilk kez tükürdüğünde, bu bir işarettir.

Hakem ona öne çıkmasını söyledi ve orada kaldı. Ellerini iplere koydu. Hakem öne çıkmasını söyledi. O kaldı. Bu da başka bir gösterge, ‘Artık kavga etmek istemiyorum’. 

Pes etti. Bıraktı. Çok fazla baskı yüzünden. Destekçileri ona çok fazla baskı yaptı. Muhtemelen üzerinde bu kadar baskı olmasını istemiyordu. Ne yaptığımı düşünmek zorunda kalmamalıydı. 

Çok fazla baskı vardı ve insanlar bunu anlamayacak. Soyunma odasında bir arıza olduğunu duydum. ‘ 

İlk dövüş sözleşmesine yazılan rövanş hükmünün Salı günü Hearn tarafından yerine getirilmesinin ardından Joshua, Kasım veya Aralık’ta yeniden karşılaşacak.

29 yaşındaki oyuncu, yenilgiden sonra iyileşmek için zaman ayırıyor ve Perşembe günü erken saatlerde motive edici bir Instagram gönderisi paylaştı: ‘Başarının kafanıza gelmesine veya başarısızlığın kalbinize ulaşmasına izin vermeyin’. 

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüleyin

Başarının aklınıza gelmesine veya başarısızlığın kalbinize ulaşmasına izin vermeyin 💙

Anthony Joshua (@anthonyjoshua) tarafından 5 Haz 2019, 20:32 PDT’de paylaşılan bir yayın

Dövüş sırasında bir panik atak geçirdiğini inkar etti, ancak Madison Square Garden’da defalarca yere serilmiş olmasına rağmen, taraftarları çok dünyalı şampiyonun nasıl bu kadar kapsamlı bir şekilde dövüldüğüne şaşırdı. 

https://gamblingprofessors.com/

Joshua’nın cumartesi günkü dövüşünden sadece birkaç hafta önce dövüş partneri tarafından yere serildiği iddiaları da vardı.

Avrupa şampiyonu Agit Kabayel’in, Ruiz’in nakavt yenilgisinden önce yüzündeki izleri açıklayarak Joshua’yı düşürdüğü iddia edildi. 

Ancak Hearn Pazartesi gecesi Sportsmail’e Joshua’nın ortaklarından hiçbiri tarafından desteklenmediğini ve Kabayel’in asla tartışmaya dahil olmadığını söyledi.

Anthony Joshua bir süperstar olmakla ilgileniyor … “Gerçekten diş etlerimde asılı duruyorlardı”: Sugar Ray Leonard … “Anthony Joshua söyledi mi? Matchroom’un ne olduğu umrumda değil … Anthony Joshua, antrenör Rob’a sadık kalacağı konusunda ısrar ediyor …

Deontay Wilder, zorunlu meydan okuyanların ‘sinek gibi’ olduğunu iddia ederek, Dominic Breazeale ile olan mücadelesinden önce akıl oyunlarını hızlandırdı.

Bronz Bombacı, WBC ağır sıklet unvanını başarılı bir şekilde savunmaya çalışırken, Cumartesi gecesi New York’taki Barclays Center’da Breazeale ile savaşacak.

Amerikan çiftinin uzun süredir devam eden bir kan davası var ve Pazartesi günü Wilder rakibiyle alay ederken, hafta sonunun hevesle beklenen mücadelesinin daha büyük hırslarının ortasında bir baş belası olduğunu iddia ettiği için belliydi. 

Deontay Wilder, Dominic Breazeale ile kavgasından önce akıl oyunlarını hızlandırdı

Amerikalı, zorunlu meydan okuyucu Breazeale’i, hesaplaşmadan önce ‘sinek’ olarak etiketledi

Zorunluluklar sinekler gibidir ve bazen sinek sinekliği olmalısın. 😂😂🦟🚫 #BombZquad #TilThisDay #WilderBreazeale # May18th pic.twitter.com/wtsY4rvWyP

– Deontay Wilder (@BronzeBomber) 13 Mayıs 2019 ‘Önümüzdeki yaz tartışmasız ağır siklet şampiyonu olacağım’: … ‘Tüm dişlerini tokatlayacağım’: Tyson Fury tehdit ediyor … ‘ kendime söz verene kadar Las Vegas’a gitmeyeceğim … ‘Bir kişilik olarak ABD’yi fırtınaya sürükleyecek … Ben …

Wilder, karşılaşmadan önce Twitter’da şaka yaptı: ‘Benim için mecburiyetler sinek gibidir, her zaman etrafta dolanırlar.

Ve bir noktada sinek sinekliği olmalısın ve onları sinekleri yakalamalısın. Ve 18 Mayıs’ta bu böcek bitecek. ‘

Sosyal medya videosunda Wilder, Breazeale olarak taklit edilen bir sineği elleriyle ezerken de görülebilir.

Ama akıl oyunları oynayan sadece Wilder değil. Breazeale, rakibinin New York’ta kendisini yenerse emekli olmak isteyeceğine inanıyor.  

33 yaşındaki Breazeale, Sky Sports’a şunları söyledi: ‘Sanırım bunu mütevazı buluyor ve bence kariyerini bitiriyor, emekli oluyor. 

Sosyal medya videosunda Wilder, Breazeale’i elleriyle ezerken görülebilir.

Wilder gibi, çevresi olan biri, çöplükte kalmaya ve depresif bir birey olmaya alışkın değil. 

Bence bu onu sakat bırakıyor, onu bir tür depresyona sürüklüyor ve bir daha asla savaşmak için geri dönmüyor. 

“Sadece Amerikan boksu için değil, genel olarak ağır sıklet boks için bir rezalet.” 

Breazeale ile mücadelenin ardından Wilder, yakın gelecekte Anthony Joshua ile büyük bir kavga başlatmayı umuyor.  

Müzakerelerde ve birbiriyle çelişen televizyon anlaşmalarında yaşanan aksaklıklar, dünyanın en büyük üç ağır sopasının – Joshua, Wilder ve Tyson Fury – şu anda hayranların ve uzmanların hayal kırıklığına uğrayacak şekilde birbirinden ayrı tutulduğu anlamına geliyor.  

Amerikalı çift, Cumartesi gecesi New York’taki Barclays Center’da kafa kafaya gidiyor

‘Gelecek yaz tartışmasız ağır siklet şampiyonu olacağım’: … ‘Tüm dişlerini tokatlayacağım’: Tyson Fury tehdit ediyor … ‘Kendime bir söz verdim Las Vegas’a gitmeyeceğim ta ki … ‘Bir kişilik olarak ABD’yi fırtınaya sokacak … Ben …

Tyson Fury, Deontay Wilder ile büyük paralı bir rövanş maçında anlaşmadan önce Dillian Whyte’ı yıkma sözü verdi – ancak yalnızca WBC elmas kemer hattaysa.

Geçen haftaki raporlar, Çingene Kralı’na, bir sonraki dünya ağır siklet unvanı için Wilder ile kimin karşılaşacağına karar vermek için arkadaşı Britanyalıyla savaşması emredildiğini ileri sürdü.

Önümüzdeki ay Las Vegas’ta Tom Schwarz ile mücadele eden Fury, geçen yılki tartışmalı çekilişlerinden sonra Bronze Bomber’da bir şans daha hak ettiğine inanıyor.

Tyson Fury, Brit Dillian Whyte ile kavga etme koşullarını belirlemek için Instagram’a gitti

Whyte, Fury ile mücadele etmeye ve Deontay Wilder’a karşı dünya çapında bir ağır sıklet unvanı kazanmaya hevesli

‘Zorunluluklar sinek gibidir, bazen uçman gerekir …’ Önümüzdeki yaz tartışmasız ağır siklet şampiyonu olacağım ‘: …’ Tüm dişlerini tokatlayacağım ‘: Tyson Fury tehdit ediyor … Tyson Fury’nin antrenörü Ben Davison şunu söylemeyi reddediyor …

Bununla birlikte, WBC yarışmayı bir eleyiciden, geleneksel olarak yüksek profilli hesaplaşmanın galibine verilen elmas kemeri için bir kavgaya çevirirse Whyte ile bir maç yapmayı kabul edecektir.

Instagram’daki bir video mesajında ​​Fury şunları söyledi: ‘Geri dönüşümde beni destekleyen ve yıllar boyunca bana karşı çok adil davranan WBC’ye özel bir mesaj söylemek istiyorum.

Kısa süre önce Dillian Whyte’a karşı ara şampiyonluk mücadelesi ile ilgili alıntınızı gördüm ve bu fırsat için çok müteşekkirim.

Ama önerdiğim şu ki, Deontay Wilder’ı yendim ve ne olduğunu hepimiz biliyoruz, kararı alamadım ama yine de kazandım ve dünya biliyor.

Fury, Tom Schwarz’a karşı bir sonraki dövüşü öncesinde Pazartesi günü bir basın toplantısında konuşuyor

Fury ve Whyte, WBC dünya ağır siklet şampiyonu Deontay Wilder ile yüzleşmek için yarışıyor

Ben ve Dillian Whyte’ı WBC elmas kemer için yapmamızı öneriyorum, ara kemer değil.

Dillian Whyte ile ilgileneceğim ve onu altı turda bayıltacağım.

‘Meydan okumayı kabul ediyorum, çok teşekkür ederim. Dillian Whyte ile haftanın her günü ve Pazar günü iki kez dövüşeceğim.

‘Ara sürüm için değil elmas kemer için yapın ve bir anlaşmanız var. Başlayalım! ‘

Whyte, Fury’nin Instagram’daki mesajına hızlı bir şekilde yanıt verdi: ‘O zaman yapalım.

Haftanın yedi günü ve Pazar günü beş kez seninle her an her yerde kavga ederdim. Seni uyutmayı dört gözle bekliyorum. ‘

‘Zorunluluklar sinek gibidir, bazen uçman gerekir …’ Önümüzdeki yaz tartışmasız ağır siklet şampiyonu olacağım ‘: …’ Tüm dişlerini tokatlayacağım ‘: Tyson Fury tehdit ediyor … Tyson Fury’nin antrenörü Ben Davison şunu söylemeyi reddediyor …

Efsanevi organizatör Bob Arum, Anthony Joshua’yı Amerika’daki ilk maçını Andy Ruiz Jnr karşısında kimsenin izlemeyeceği konusunda uyardı, çünkü Eddie Hearn ABD pazarı hakkında “d ***” yi biliyor.

Joshua, WBA, WBO ve IBF dünya şampiyonluklarını, Cumartesi gecesi Meksika’nın ilk ağır siklet şampiyonu olmayı umut eden Ruiz Jnr’a karşı Madison Square Garden’da savunuyor.

Ruiz, kavgaya giden yolda bir dizi uyuşturucu testinde başarısız olan New Yorklu Jarrell Miller’ın geç yerine geçer. Gösteri, Tyson Fury’nin, yardımcı organizatörü Arum tarafından yapılan bir gösteri olan Las Vegas’ta habersiz Tom Schwarz’ı almasından iki hafta önce geliyor. 

Efsanevi organizatör Bob Arum, Anthony Joshua’yı ABD’deki ilk çıkışını kimsenin izlemeyeceği konusunda uyardı

AJ, Cumartesi gecesi Andy Ruiz Jnr’ye karşı IBF, WBO ve WBA ağır sıklet unvanlarını savundu.

Amir Khan, Suudi Arabistan’da eski MMA savaşçısı Neeraj Goyat’la karşılaşacak … ‘O unvanı sonsuza kadar elinde tutmayacak’: Anthony … Navy Seals’den ilham alan, uykuyu kullanan acımasız eğitim rejimleri … ‘Kesinlikle ilham olarak kullan ‘: Anthony Joshua …

Kariyeri boyunca Muhammad Ali ve Floyd Mayweather gibi isimlerle çalışan 87 yaşındaki Joshua, Amerika’yı kırmaya çalışırken ‘her şey kötü gitti’ diyor.

Andy Ruiz ile kavga etseydin Schwarz, kime bahse girerdin? Schwarz 4/1 favori olurdu – (Hearn) (Fury vs Schwarz) korkunç bir kavga diyen tek kişi, daha da kötü bir kavga çıkaran adamdır, ‘dedi Arum. 

Gerçek şu ki Miller’da iyi bir rakip seçtiler çünkü Miller New York’lu bir çocuktu, biraz dövüşebiliyordu, iri bir adamdı … şimdi Madison’da savaşan lanet Meksikalı Andy Ruiz ile sıkıştı. Square Garden. 

Staples’da (LA’daki Merkez) savaşıyorsa, ülkenin o bölgesinde milyonlarca Meksikalı, Meksikalı-Amerikalı var. 

Tyson Fury’nin ortak organizatörü Arum, ‘Kesinlikle hiçbir tanıtım almayacaklar’ dedi.

New York’ta 50.000 Meksikalı bulursan, bu çok olur. Yanlış yer. Bu onun hatası değil çünkü başka bir rakip için dövüştü, sonra Andy Ruiz’i koydu. 

Kesinlikle hiçbir tanıtım almayacaklar ve bu, Amerika Birleşik Devletleri’nde kimsenin izlemediği, kimsenin görmediği DAZN’de. Yani Joshua, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk dövüşü için yapması gereken yolculuğa çıkmayacak.

Bu Eddie için aşağılayıcı değil ve benzeri, onun için kötü oldu. Çünkü Miller olsaydı tanıtım alma şansı olurdu … her şey kötü gitti. ‘

Arum, olayların Joshua aleyhine komplo kurduğunu kabul etse de, efsanevi organizatör, ağır sikletin, destekçisinin havuzda çalışmayla ilgili algılanan cehaleti tarafından engellendiğine inanıyor. 

Arum, organizatörün ABD pazarı hakkında ‘d ***’ bildiğini iddia ederek çizmeyi Eddie Hearn’e koydu

Eddie Hearn, Amerika Birleşik Devletleri’nde promosyon yapma hakkında çok şey biliyor. Hiçbir şey değil. Hiçbir şey değil. Hiçbir şey, ‘diye ekledi Arum.

Eddie burada (Birleşik Krallık’ta) iyi bir destekçi olabilir ve ben yıllarca iyi bir arkadaşım olan babası Barry ile geri dönüyorum. Ama Eddie Amerika Birleşik Devletleri’ne geldi ve bunun Birleşik Krallık’ta promosyon yapmakla aynı şey olduğunu hissetti, ki öyle değil. 

İngiltere’ye asla gelmeyeceğim ve Birleşik Krallık’ta tek başıma bir savaşı destekleyebileceğimi düşünmedim. Çünkü bana Birleşik Krallık’ta promosyon yapmak hakkında ne bildiğini, yani benim için ne bildiğini söylerse, haklı olur. ‘ 

Amir Khan, Suudi Arabistan’da eski MMA savaşçısı Neeraj Goyat’la karşılaşacak … ‘O unvanı sonsuza kadar elinde tutmayacak’: Anthony … Navy Seals’den ilham alan, uykuyu kullanan acımasız eğitim rejimleri … ilham olarak kullan ‘: Anthony Joshua …

Tuttosport’a göre, eski Juventus orta saha oyuncusu Andrea Pirlo, İtalyan devleri Maurizio Sarri’yi yeni patronları olarak onayladıktan sonra kulübe koçluk sıfatıyla yeniden katılacak.

116 şapkalık eski İtalyan milli takım, Turin devleriyle dört yıl geçirdi, her sezon Scudetto’yu kazandı ve 2015 Şampiyonlar Ligi finaline ulaştı.

Under 23s veya Primavera tarafıyla dönüşünün Maurizio Sarri’nin gelişiyle aynı zamana denk gelmesi muhtemel.

Andrea Pirlo, eski kulüp Juventus’a teknik direktör olarak geri dönmeye hazırlanıyor

O bir dahi … Birisi üç gol attığında, onlar … Wonderkid Joao Felix’in Portekiz’deki ilk maçında gözleri ona dikilmişti …

Chelsea patronu, Massimiliano Allegri’nin ayrılmasının ardından Stamford Bridge’den ayrılıp Serie A şampiyonlarıyla İtalya’ya dönmeye hazırlanıyor. 

Üçüncü bitirmesine, Carabao Kupası finaline ulaşmasına ve Avrupa Ligi’ni kazanmasına rağmen, Sarri ve kulüp taraftarları arasında hoşnutsuzluk devam ediyor, bu da bir ayrılma olasılığı olduğu anlamına geliyor. 

2011’de Milan’dan ücretsiz bir transfer yaptıktan sonra Pirlo, 164 maç oynamaya ve Juventus için 19 gol atmaya devam etti. 

Uluslararası takımıyla 13 yıl boyunca 116 forma ve 13 gol toplayarak 2006’da Dünya Kupası’nı kazandı ve İspanya’ya kaybettikleri Euro 2012 finalinde onlara yardımcı oldu. 

O bir dahi … Birisi üç gol attığında, onlar … Wonderkid Joao Felix’in Portekiz’deki ilk maçında gözleri ona dikilmişti …

Brezilyalı forvet Neymar, bir ısınma fikstürü sırasında ayak bileği bağ yaralanması nedeniyle Copa America’dan dışlandı.

27 yaşındaki oyuncu, Selecao’nun Çarşamba günü Katar karşısında 2-0’lık dostluk galibiyetinin 20. dakikasında gerileme yaşadı ve sahadan tıbbi personel tarafından yardım edilmek zorunda kaldı. Kenarda gözyaşlarına boğuldu.

Neymar erken evrelerde düştü ve hemen acı içinde yüzünü ekşitirken, sağlık görevlileri tarafından bakılmadan ve kenara çekilmeden önce ayağını kavrarken görüldü.