کلوپ آراد

    موسسه آموزش عالی آراد با هدف بهبود رفتار سازمانی و ایجاد فضایی گرم و صمیمی میان اعضا اعم از اساتید، دانش ­پذیران و کادر مؤسسه، کلوپ آراد را راه­ اندازی کرده است. در این کلوپ برنامه­ های غیرآموزشی متعددی مانند طبیعت­ گردی، گالری­ گردی، کافه­ گردی، سینماتک، مسابقات ورزشی، جشنواره  و رویدادهای متعدد فرهنگی و اجتماعی برگزار می­ شود. 
    دانش ­پذیران مؤسسه آموزش عالی آراد منطبق با علائق خود می­توانند در برنامه­ های متعدد این کلوپ شرکت و حتی با پیشنهاد برنامه­ های هیجان انگیز در روند اجرای برنامه ­ها نیز مشارکت کنند.

 

           گالری عکس              فعالیت های گروه

آخرین رویداد ها

به مناسبت روز جهانی پرندگان مهاجر تور طبیعت گردی و بازدید تعدادی از دانش پذیران و اساتید موسسه آموزش عالی آراد از پناهگاه حیات وحش تالاب بین المللی کانی برازان با حضور رییس اداره نظارت بر حیات وحش استان به مناسبت روز جهانی پرندگان

در تور طبیعت گردی آراد به مقصد تالاب کانی برازان مهاباد که با مدیریت و هماهنگی سازمان محیط زیست انجام شد، نزدیک به ۳۰ نفر از دانش پذیران آراد حضور داشتند.
تالاب کانی برازان مهاباد، معروف به بهشت پرندگان، نخستین سایت پرنده نگری کشور است و زیستگاه دهها نوع پرنده مهاجر و بومی است.

بازدید از موزه حیات وحش ارومیه بخش دیگری از این تور یک روزه بود.

تور یکروزه تالاب کانی برازان ؛

کلوپ آراد بنا به درخواست و استقبال آرادی های عزیز اردوی یکروزه تالاب کانی برازان را ترتیب داده و از همه آرادی های عزیز دعوت می نماید تا در این تور شرکت کنند.

این تورروز جمعه ،27 اردیبهشت می باشد و کسانی که مایلند در این تور شرکت کنند برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر به روابط عمومی موسسه آراد مراجعه کنند.

همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، نمایشگاه کتاب در موسسه آراد برای دوستداران و طرفداران کتاب برگزار شد.این نمایشگاه  با همکاری کافه کتاب و کافه روود در تاریخ های 11 و 12 اردیبهشت از ساعت 16 تا 21 دایر بود و مورد استقبال بی نظیر آرادی های عزیز قرار گرفت.

کلیه حقوق این سایت متعلق موسسه آموزش عالی زبان های خارجی آراد می باشد