یکی از موثر ترین مسیر های پیشرفت و اطلاع از آخرین اخبار روز دنیا توانایی درک منابعی است که به زبان های دنیا ارائه می شوند. پیشروی و واقعیت در تمامی نقاط دنیا در هر ثانیه رخ می دهد در نتیجه تلاش برای آشنایی و سخن گفتن به زبان های زنده دنیا نه تنها ارتباطی موثر را بین شما و دنیای کنونی ایجاد می کند بلکه این امکان را می دهد که بتوانید در راستای فرهنگ و اطلاعات، به نوعی خود را در دهکده جهانی عضوی فعال بشناسانید.

ترجمه همان کلمه کلیدی است که برای این ارتباط همواره باید به شکلی کاملا حرفه ای به کار گرفته شود. چه بسا ترجمه می تواند در نوع بکارگیری باعث بروز گام های مثبت و یا منفی شود. تیم مترجمین آراد با بهره گیری از ادبیات مورد نظر در زمینه های مختلف جهت تفهیم بهتر مطالب و یا ارائه موثر محتوای تولیدی توسط شما وظیفه مهمی را بر عهده گرفته است و به عنوان یک همراه در کنار شماست تا بتوانید در مبحث ارتباط با جهانیان به خوبی ایفای نقش کنید.

از آنجاییکه انگلیسی به عنوان محبوب ترین زبان در دنیا به شمار می رود و تمامی منابع معتبر برای ارائه شدن در سطح جهانی باید به زبان انگلیسی در اختیار قرار گیرند، از جمله مهم ترین نمونه های ترجمه مربوط به برگردان فارسی به انگلیسی می باشند که به دلیل تفاوت چشمگیر در دامنه لغات و نوع نگارش و گرامر در دو زبان انگلیسی و فارسی باید خاطر نشان کرد این نوع ترجمه به عنوان یکی از چالش برانگیزترین نمونه ها به شمار می رود که علاوه بر داشتن دامنه لغات وسیع در هر دو زبان نیاز است تا قلم مترجم نیز برای بهبود و تاثیرگذاری هرچه بیشتر به کمک متن بیاید. مترجم میبایست مفهوم مبدا را در حد عالی درک کرده و در راستای بومی سازی در انگلیسی محتوا را به بهترین نوع ترجمه کند.

رهایی از کلیشه ها اولین اصلی است که در این شکل ترجمه باید انجام شود.

دامنه وسیعی از ترجمه با کیفیت و هزینه مختلف

هر محتوای ارائه شده بسته به نوع مطلب و زمینه ارائه شده نیازمند ترجمه و نگارش خاص خود می باشد که علاوه بر سلیقه شما برای دریافت ترجمه مورد نظر، ما نیز می توانیم مناسب ترین ترجمه را بر اساس محتوای ارائه شده به شما معرفی کنیم:

فرآیند ثبت سفارش و تحویل کار ترجمه:

 

آدرس ایمیل برای ارسال فایل متن مورد نظر :

translation@aradihe.com

 

شماره کارت موسسه برای واریز مبالغ ترجمه :

6104-3374-9015-3200 

نزد بانک ملت بنام موسسه آموزش عالی آراد

درخواست ویرایش بعد از تحویل کار

پس از اتمام ترجمه، متن بر اساس فرمت درخواستی به دو فرمت word و pdf به ایمیل و شماره whatsapp متقاضی ارسال می شود. در صورتیکه متقاضی درخواست برای ویرایش مجدد را داشته باشد (در صورت عدم تغییرات در متن مبدا) بطور رایگان ویرایش انجام می شود ولی در صورتیکه در متن مبدا تغییراتی داده شود بر اساس تعداد کلمات اضافه شده پرداخت اضافی از طرف متقاضی صورت خواهد گرفت.