دپارتمان انگلیسی

سالهاست که یادگیری و آموزش زبان انگلیسی و مکالمه روان و صریح آن به عنوان مهمترین دغدغه کشورها بوده است. زبانی که تمامی مردم دنیا برای یادگیری و آموزش آن به عنوان زبان بین المللی اهتمام ورزیده اند و تلاش نموده اند تا آن را به روشها و سبک های مختلف به مردم جامعه خود انتقال و آموزش دهند.

آموختن و آموزش زبان انگلیسی آنقدر مهم و پر اهمیت است که اگر امروزه کسی این زبان را نیاموخته باشد مطمئنا برای رسیدن به مقصودهای خود چندان موفق نخواهد بود. زیرا در همه زمینه ها پزشکی، مهندسی، بازرگانی، کارمندی و مهاجرت یکی از گزینه های کاربردی می باشد.

لذا موسسه آموزش عالی آراد با کادر فرهیخته خود و دریافت مجوز رسمی از وزارت علوم،تحقیقات و فنآوری در زمینه آموزش زبان و مکالمه زبان انگلیسی، مکالمه زبان فرانسه، مکالمه زبان آلمانی، مکالمه زبان ترکی استانبولی و نیز دیگر زبانهای مورد تقاضای شما عزیزان فعالیت می نماید.

دپارتمان زبان انگلیسی شامل دوره های متفاوت عمومی و تخصصی می باشد. دوره های آمادگی آزمونهای بین المللی شامل IELTS, TOEFL, GRE, SAT, MSRT, EPT  و … از جمله دوره های موسسه آموزش عالی آراد می باشد که توسط اساتید برجسته بین المللی و اساتید دانشگاههای معتبر استان تدریس می گردند. در موسسه آموزش عالی آراد دوره های زبان عمومی شامل زبان چهار مهارت اصلی و نیز دوره صرفا مکالمه نیز برگزار میگردد.

تیم آموزشی موسسه آموزشی عالی آراد در زمینه تدریس و روشهای تدریس یک تیم کاملا حرفه ای بوده و با توجه ویژه به مفاهیم زمان و کیفیت برترین روش ها را برای تعالی دانش به مخاطبین ارائه می کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق موسسه آموزش عالی زبان های خارجی آراد می باشد